Keresés
Tájékoztató a közlekedőképesség-minősítési rendszer felülviz
M3-as metró: várhatóan megállapodás születik a MEOSZ és a Fő
Tájékoztatás a közlekedési kedvezményeket érinto változásokk
Sorstársi rehabilitációs mentor felhívás
Sortársi Rehabilitációs Mentor program Képzési felhívás mell
Pályázati adatlap sorstársi rehabilitációs mentor programra
Rajzpályázatra beérkezett alkotások
Európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési informáci

Meosz hírek: Állásajánlat

Hírek - 2013-02-01

LEGAL ADVISER Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

pályázatíró cég

telefonos üzletkötő

feladatkörbe keres munkatársakat.

Munkavégzés helye

Távmunkában a munkatárs otthona

Feladatok

Telefonos kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel (egyéni vállalkozókkal, gazdasági társaságokkal)

Az érdeklődést mutató ügyfelek rövid tájékoztatása a pályázatkövetési szerződésről

Szóbeli megállapodás esetén az 1 éves időszakra vonatkozó pályázatkövetési szerződés e-mailen történő megküldése az ügyfeleknek

Elvárások

Jó kommunikációs képesség

Megbízhatóság

Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Középfokú végzettség

Számítógépes internetkapcsolat

Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, e-mail, internet)

Számlaképesség

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett több éves munkatapasztalat

Amit kínálunk

2/3-os jutalék

Telefonhasználat

Hosszú távú együttműködés (amit az 1600/2012. Korm. határozat alapján a 2014-2020 közötti európai uniós költségvetési időszakban gazdaságfejlesztésre fordítható, a jelenleginél 4-szer magasabb (!) összegű fejlesztési források felhasználásának lehetősége alapoz meg)

Munkakezdés időpontja

Azonnal

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, a vezetékes-, illetve mobiltelefonos elérhetőség feltüntetésével a bartha@legaltanacsado.eu címre kérjük!

Dr. Bartha László ügyvezető