Meosz hírek: Állásajánlat

Hírek - 2013-02-01

LEGAL ADVISER Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

pályázatíró cég

telefonos üzletkötő

feladatkörbe keres munkatársakat.

Munkavégzés helye

Távmunkában a munkatárs otthona

Feladatok

Telefonos kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel (egyéni vállalkozókkal, gazdasági társaságokkal)

Az érdeklődést mutató ügyfelek rövid tájékoztatása a pályázatkövetési szerződésről

Szóbeli megállapodás esetén az 1 éves időszakra vonatkozó pályázatkövetési szerződés e-mailen történő megküldése az ügyfeleknek

Elvárások

Jó kommunikációs képesség

Megbízhatóság

Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Középfokú végzettség

Számítógépes internetkapcsolat

Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, e-mail, internet)

Számlaképesség

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett több éves munkatapasztalat

Amit kínálunk

2/3-os jutalék

Telefonhasználat

Hosszú távú együttműködés (amit az 1600/2012. Korm. határozat alapján a 2014-2020 közötti európai uniós költségvetési időszakban gazdaságfejlesztésre fordítható, a jelenleginél 4-szer magasabb (!) összegű fejlesztési források felhasználásának lehetősége alapoz meg)

Munkakezdés időpontja

Azonnal

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, a vezetékes-, illetve mobiltelefonos elérhetőség feltüntetésével a bartha@legaltanacsado.eu címre kérjük!

Dr. Bartha László ügyvezető